i-ScreenNazwa maszyny

i-Screen

Wstępne informacje

i-Screen - system przenoszenia obrazów z komputera na matrycę

Cechy

  • Eliminacja kosztów klisz pozytywowych
  • Maksymalny rozmiar obrazu 64 x 93 cm [25 x 36,5”]
  • Pionowe ustawienie pozwala ograniczyć zajmowaną przestrzeń

Opis

System przenoszenia obrazów z komputera na matrycę M&R i-Screen tworzy kryjące wydruki na pokrytych emulsją sitach za pomocą specjalnie opracowanego tuszu na bazie wodnej i-Pak, blokującego promienie UV, oraz zaawansowanej technologii druku w wysokiej rozdzielczości. Przewaga matryc drukowanych cyfrowo nad tradycyjnymi kliszami pozytywowymi jest widoczna w dokładności odwzorowania szczegółów i bardziej płynnych przejściach tonalnych. A ponieważ i-Screen generuje obraz bezpośrednio na siatce, nie ma potrzeby próżniowego unieruchamiania ramy w trakcie naświetlania. i-Screen eliminuje również koszty klisz pozytywowych, a także wymagania dotyczące przestrzeni i pracy związanych z ich magazynowaniem. Ponieważ obraz jest cyfrowy, nie ma problemu z przechowywaniem i można go szybko przywołać.

System i-Screen obejmuje komputer, monitor i oprogramowanie do obróbki plików M&R i-Block. Dzięki zapewnieniu kompletnej kontroli nad parametrami druku, w tym możliwości druku odrębnych kanałów [1-8] lub pełnej kompozycji w rozdzielczości od 360×360 do 2880×2880, oprogramowanie i-Block pozwala uzyskać wysokiej jakości wydruki przy prędkości zbliżonej do tempa produkcji. i-Block daje też możliwość pełnego skalowania i pozycjonowania obrazu. W przeciwieństwie do zajmujących dużo miejsca modeli poziomych, ramę w i-Screen umieszcza się w pozycji pionowej. Minimalna powierzchnia zajmowanej podłogi sprawia że i-Screen mieści się w większości przygotowalni sit. Maszyna może pracować z większością statycznych i samonapinających ram o rozmiarach do 79 x 109 cm [31 x 43”] i może drukować obrazy o rozmiarze maksymalnym 64 x 93 cm [25 x 36,5”].

i-Screen jest w pełni kompatybilny z Systemami Szybkiego Pasowania M&R Tri-Loc i Double Tri-Loc. Ponieważ upraszcza procedury związane z przygotowaniem sita, minimalizuje ilość czynności i drukuje obrazy o większej dokładności, i-Screen umożliwia szybkie, dokładne i wydajne przygotowanie matryc. Przy połączeniu z systemem Tri-Loc, cały proces od wydruku matrycy do pierwszego gotowego druku zostaje znacząco skrócony – a sam czas pasowania zajmuje o 95% mniej czasu. i-Screen, urządzenie o solidnej konstrukcji, zajmujące niewiele miejsca, w przystępnej cenie, jest idealnym dodatkiem do wszelkich działań związanych z sitodrukiem.

SPECYFIKACJA
Dopływ powietrza – ciśnienie 6,2 bar [90 psi], 142 l/min [5 cfm]
Wymagania elektryczne – 208/230 V, 1 faza, 9 A, 60 Hz, 2 kW
Maksymalny profil ramy – 3,8 x 3,8 cm [1,5 x 1,5”]
Maksymalny wymiar ramy – 79 x 109 cm [31 x 43”]
Maksymalny obszar zadruku – 64 x 93 cm [25 x 36,5”]
Wymiary [wysokość x szerokość x głębokość] 203 x 191 x 64 cm [80 x 75 x 25”]
Waga 249 kg [550 lbs]

loga firm reprezentowanych przez APLA
© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone