Bazy do mieszania OASIS

Oasis

Oasis


Wilflex Oasis ? to kompletna linia farb wodnych o znakomitych parametrach “niezasychania” na sicie. System zawiera bazy, biele, pigmenty oraz produkty wywabowe. Dla wielu kolorow dostępne formuły mieszania PANTONE.

Nie zawierają ftalanow, PVC i APEO, są zgodne ze wszystkimi kluczowymi międzynarodowymi wymogami środowiskowymi.

Nadruk farbami OASIS jest super miękki w dotyku, trwałyi odporny na spieranie, kolory są mocne, wysycone. Ubrania drukowane farbami OASIS można nosić bezpośrednio po druku. Niska lepkość pozwala na stosowanie farb zarówno w druku ręcznym jak i automatycznym.OASIS

HYDROSOFT

Gotowa do użycia, wodna baza o znacznie zredukowanym zasychaniu na sicie. Cechuje się łatwą w druku konsystencją, jest odporna na spieranie, a ponadto pozwala na osiąganie miękkich w dotyku nadruków. Dodanie do bazy pigmentów Oasis pozwoli na uzyskanie mocnych, żywych kolorów.

OASIS

HYDRATE NEUTRAL

Gotowa do użycia baza/farba wodna, o wydłużonej w porównaniu do pozostałych farb wodnych ?żywotności? na sicie. Stosowanie Oasis Hydrate pozwala na obniżenie temperatury podsuszania/suszenia przy zachowaniu odporności na spieranie. Dodanie do bazy pigmentów wodnych Oasis pozwala na uzyskanie mocnych, żywych kolorów.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone