Performance Farby plastizolowe na trudne podłoża

EPIC Performance

EPIC Performance


Produkty bezftalanowej serii perfomance hit, który rewolucjonizuje druk plastizolami.

Możliwości, jakie stwarzają te farby są nieporównywalne z żadnymi innymi. Posiadają obniżoną temperaturę suszenia, znakomicie kryją, są skrajnie odporne na migrację barwnika i super wydajne.

Zaprojektowane do druku na najtrudniejszych podłożach, w tym secjalistycznych tkaninach sportowych są w stanie sprostać najbardziej wymagającym warunkom.Wilflex Epic

Performance Base

bezftalanowa baza plastizolowa, opracowana do druku na różnego rodzaju “trudnych” tkaninach, m.in. na rozciągliwych tkaninach poli-estrowych, z domieszką poliestru, typu “Performance” – wodo-odpornych, “oddychających”, chroniących przed wiatrem, UV.

Wilflex Epic

Performance LC White

bezftalanowa biel plastizolowa, opracowana do druku na różnego rodzaju “trudnych” tkaninach, m.in. na rozciągliwych tkaninach poli-estrowych, z domieszką poliestru, typu “Performance” – wodo-odpornych, “oddychających”, chroniących przed wiatrem, UV.

Wilflex Epic

Performance LC Armor Gray

najwyższej jakości plastizolowy podkład antymigracyjny stworzony z myślą o zapobieganiu migracji barwnika przy druku na takich tkaninach jak 100% poliester, mieszanki poliester/syntetyki, poliester/bawełna i 100% bawełna, które są podatne na migrację barwnika – np. odzież kamuflująca.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone