CONQUESTNazwa maszyny

CONQUEST

Wstępne informacje

Conquest to wszechstronna wielokolorowa karuzela graficzna z systemem suszącym UV. Jej unikalny design redukuje koszty pracy poprzez jednoczesne drukowanie i suszenie 6 kolorów.

Cechy

  • Drukuje i suszy jednocześnie do 6 kolorów
  • Stacje suszące UV pracują niezależnie od siebie
  • Maksymalny obszar druku od 64 x 97 cm do 97 x 127 cm (od 25? x 38? do 38? x 50?)

Opis

Dzięki temu, że nie musimy odstawiać formatek do suszenia pomiędzy drukiem poszczególnych kolorów, unikamy ciągłego przenoszenia nieraz bardzo ciężkiego zadrukowywanego materiału.Tym sposobem unikamy niszczenia formatek, co jest szczególnie istotne w przypadku wrażliwych materiałów typu szkło. Z uwagi na fakt, że Conquest dostarcza gotowy wielokolorowy wydruk poprzez jeden obrót o 360°, możliwe jest spasowanie kolorów i dobranie ustawień w druku próbnym do zatwierdzenia przez klienta, a dopiero potem rozpoczęcie seryjnej produkcji.

Conquest obracać się może zgodnie lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Wyposażony jest w automatycznie zsynchronizowane sterowanie unoszenia/ opuszczania sita oraz funkcję odzysku farby. Stacje suszące UV pracują niezależnie, każda z nich ma odrębne sterowanie prędkością pracy, co zapewnia wydajność i równomierność procesu suszenia. Każda z lamp posiada niezależną regulację mocy, ustawianą w głównym panelu kontrolnym, tak więc każda z lamp może pracować całkowicie samodzielnie. Standardowa moc lamp suszących UV to 118W/cm (300W/cal) może być ustawiona na 49, 79, 98 lub 118 W/cm (125, 200, 250 lub 300 W/cal). Conquest dostępny jest również z lampami suszącymi UV o mocy 400 W/ cm (157W/cal), które posiadają ustawienia na 63, 79 118 i 157 W/cm (160, 200, 300 i 400 W/cal). Kolejną alternatywą jest system suszący UV Switchback?, którego zakres regulacji mocy jest płynny w przedziale od 63 do 157 W/cm (160 do 400 W/cal) i dodatkowo system toleruje 3 rodzaje lamp UV- żelazową, galową i rtęciową. Dzięki temu Switchback? pozwala operatorowi na dobranie optymalnego źródła suszenia i jego intensywności dla nawet najbardziej wymagających kombinacji rodzaju podłoża i stosowanej farby.

Conquest doposażyć można dodatkowo w montowany nad stołem dwustronny lokalizator formatki. Umożliwia on operatorowi w przypadku wydruków dwustronnych podkładanie formatki w dowolnym rogu. Opcjonalny jest również takeoff Porter ?, czyli zasysające urządzenie odbierające gotową formatkę. Dzięki wbudowanej regulacji, jego pracę dostosowywać można do niemalże każdego rodzaju drukowanego podłoża.

Wszystkie powyższe cechy Conquest?a pozwalają na osiąganie jakości druku i suszenia znacznie wyższej niż jakość osiągana za pomocą jakichkolwiek innych urządzeń drukująco-suszących dostępnych na rynku.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone