PROCESSOR II ENazwa maszyny

PROCESSOR II E

Wstępne informacje

Processor II E to najlepsze z wielokolorowych urządzeń drukująco- suszących do sitodruku. W porównaniu z poprzednią generacją posiada szersze 4-punktowo osadzone kolumny mocujące oraz przystosowane do trudnych warunków pracy głowice drukujące z dwukrotnie wyższą siłą docisku.

Opis

Wyposażenie uwzględnia nadrzędne dotykowe panele kontrolne przy każdej stacji ładującej i wyładowującej oraz dodatkowe panele dotykowe umieszczone na każdej z głowic drukujących. Zarówno głowicami drukującymi, jak i parametrami suszenia promieniami UV steruje się z każdego panelu. Pracę urządzenia dodatkowo wspomagać może 8 kamer, z których filmy przekazywane są do dużego ekranu wyświetlającego . Dzięki temu operator bez zbędnego przemieszania się może z bliska monitorować pracę każdej z głowic jak również proces przeładowania.

W każdym z elektronicznych paneli kontrolnych możliwe jest ustawienie takich parametrów jak off-contact, prędkość pracy rakla, przedrakla, miejsce przedniego i tylnego zatrzymania karetki drukującej oraz unoszenie sita. Operator ma również możliwość zastosowania funkcji Job Recall?, dzięki której maszyna, pod jego imieniem, zapamięta odpowiednie parametry druku i suszenia. Będzie on mógł je przywołać w dowolnym dogodnym dla siebie momencie np. przy cyklicznie powtarzającym się w czasie zleceniu klienta. Odpowiedniej pracy wykonanej na maszynie przypisać można także kod kreskowy, który następnie nadaje się do skanowania z listy monitorującej przebieg pracy maszyny lub też z papierów dokumentujących przedruki.

Opcjonalnie Processor II E uzbroić można w wybiórczy system zasysania ( M&R?s Zoned Vacuum System?), który pozwala na błyskawiczne ograniczenie siły zasysania jedynie do obszaru drukowanej formatki. Dodatkowe doposażenie to takeoff- urządzenie odbierające formatki z druku i odsyłające je do suszenia. Takeoff jest w pełni regulowalny, dzięki czemu dostosowuje się niemalże do każdego rodzaju podłoża formatki.

Sam proces suszenia w Processor II E optymalizują niezależnie sterowalne stanowiskowe podwójne lampy UV. Specjalnie opatentowana przez M&R technologia odbłysku kieruje energie odbitą z powrotem na formatkę. Formatka chłodzona jest poprzez skierowane na nią otaczającego powietrza, które omiatając formatkę, następnie usuwane jest wraz z ozonem przez otwartą górną powierzchnię reflektorów. Dzięki maksymalizacji prędkości suszenia oraz minimalizacji temperatury formatki operator z łatwością sprostać może każdym wymogom suszenia.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone