RENEGADENazwa maszyny

RENEGADE

Wstępne informacje

Renegade to model najbardziej kompaktowy ze wszystkich maszyn w serii Renegade. Zaprojektowany został z myślą o wysokiej jakości wydrukach procesowych. Pozwala na osiąganie znakomitych rezultatów pracy poprzez ukierunkowanie nacisku na konkretny obszar druku.

Cechy

  • Funkcja Job Recall pozwala na przechowywanie w pamięci urządzenia licznych ustawień z zachowaniem parametrów druku, co pozwala na redukcję czasu ustawienia maszyny przy powtarzaniu zlecenia lub wykonywaniu podobnej pracy
  • Maksymalny obszar druku: od 66×97 cm (26?x38?) do 102×142 cm (40?x56?)
  • Opcjonalnie funkcja Niekapiącego Rakla i pedał nożny do obsługi sita

Opis

Renegade w standardzie posiada cylindry ciśnieniowe sterujące pracą rakla i przedrakla, a także funkcję Job Recall?, pozwalającą na przywołanie zapamiętanych wcześniej ustawień unoszenia sita, czasu przestoju, uruchomienia i czasu trwania pracy stołu podciśnieniowego i wydmuchu umożliwiającego podjęcie formatki ze stołu i odłożenie jej do suszenia. Dzięki pamięci maszyny, przy kolejnych podobnych zleceniach, znacznie redukujemy czas, jaki byłby potrzebny na ustawianie parametrów druku od nowa.

Najnowsza technologia mikroprocesorowa oraz dokładnie przemyślany panel kontrolny czynią maszynę niezwykle łatwą w obsłudze. Renegade wyposażony został m. in. w ekran wyświetlający prędkość produkcji (co pozwala na dokładne mierzenie kosztów pracy), cyfrowy wskaźnik siły podciśnienia stołu (siłą sterować można z dokładnością do 0,0025cm) oraz elektronicznie sterowany opatentowany system odzyskiwania farby (co pozwala na utrzymywanie farby na sicie w polu zadruku). Precyzyjna, równa praca maszyny możliwa jest dzięki łatwym w utrzymaniu bezszczotkowym silnikom elektrycznym o zmiennej częstotliwości. Manualne, niewymagające użycia narzędzi ustawienie Off-contact?u regulowane w 4 rogach zapewnia szybkie i dokładne wypoziomowanie sita, co więcej samo montowanie sita ?od przodu? dodatkowo ułatwia i przyspiesza pracę. Renegade to także wydajny cicho pracujący system podciśnienia SoftVac?, w którym siły zasysania i wydmuchu są niezależne, odrębnie sterowane. Dodatkowe opcje wyposażenia maszyny to funkcja Niekapiącego Rakla, pedał nożny do podnoszenia/ opuszczania sita oraz takeoff, czyli urządzenie pozwalające na automatyczne odebranie z maszyny zadrukowanej formatki.

Wszystkie maszyny i urządzenia M&R projektowane są z zachowaniem niezwykłej staranności o szczegóły, przywiązaniem do jakości, wytrzymałości i innowacyjności. Dodatkowo M&R to 24 godzinny dostęp do serwisu, porad technicznych i dostęp do części zamiennych. Nic dziwnego, że M&R to wiodąca firma w sitodruku.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone