RENEGADE LSNazwa maszyny

RENEGADE LS

Wstępne informacje

Renegade LS to największy model z serii płaskich maszyn graficznych do sitodruku amerykańskiego producenta firmy M&R.

Cechy

  • Funkcja Job Recall? pozwala na przechowywanie w pamięci urządzenia licznych ustawień z zachowaniem parametrów druku, co pozwala na redukcję czasu ustawienia maszyny przy powtarzaniu zlecenia lub wykonywaniu podobnej pracy
  • Maksymalny obszar druku: od 132×249 cm (52?x98?) do 157×376 cm (62?x148?)
  • Opcjonalnie funkcja Niekapiącego Rakla i pedał nożny do obsługi sita

Opis

Maszyna wyposażona jest w funkcję Job Recall?, pozwalającą na przywołanie zapamiętanych wcześniej ustawień unoszenia sita, czasu przestoju, uruchomienia i czasu trwania pracy stołu podciśnieniowego i wydmuchu umożliwiającego podjęcie formatki ze stołu i odłożenie jej do suszenia. Dzięki pamięci maszyny, przy kolejnych podobnych zleceniach, znacznie redukujemy czas, jaki byłby potrzebny na ustawianie parametrów druku od nowa. Renegade XL zachwyca niezrównaną jakością druku na niemalże każdym podłożu, poczynając od winylu, szkła, metalu, poprzez plakaty, banery, oznakowanie floty samochodowej, a na witrynach sklepowych kończąc.

Kolumny podnośnikowe ze stali nierdzewnej o 13 centymetrowej grubości oraz przystosowana do ciężkich warunków wytrzymała, solidna karetka drukująca maszyny, czynią Renegade LS niezawodnym doskonale, równo pracującym urządzeniem na długie lata. Najnowsza technologia mikroprocesorowa oraz dokładnie przemyślany panel kontrolny czynią maszynę niezwykle łatwą w obsłudze. Renegade LS wyposażony został m. in. w ekran wyświetlający prędkość produkcji (co pozwala na dokładne mierzenie kosztów pracy), cyfrowy wskaźnik siły podciśnienia stołu (siłą sterować można z dokładnością do 0,0025cm) oraz elektronicznie sterowany opatentowany system odzyskiwania farby (co pozwala na utrzymywanie farby na sicie w polu zadruku). Precyzyjna, równa praca maszyny możliwa jest dzięki łatwym w utrzymaniu bezszczotkowym silnikom elektrycznym o zmiennej częstotliwości. Manualne, niewymagające użycia narzędzi ustawienie Off-contact?u regulowane w 4 rogach zapewnia szybkie i dokładne wypoziomowanie sita, co więcej samo montowanie sita ?od przodu? dodatkowo ułatwia i przyspiesza pracę. Renegade LS to także wydajny cicho pracujący system podciśnienia, w którym siły zasysania i wydmuchu są niezależne, odrębnie sterowane. Dodatkowe opcje wyposażenia maszyny to funkcja Niekapiącego Rakla oraz pedał nożny ułatwiający nawigację sitem.

Wszystkie maszyny i urządzenia M&R projektowane są z zachowaniem niezwykłej staranności o szczegóły, przywiązaniem do jakości, wytrzymałości i innowacyjności. Dodatkowo M&R to 24 godzinny dostęp do serwisu, porad technicznych i dostęp do części zamiennych. Nic dziwnego, że M&R to wiodąca firma w sitodruku.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone