RENEGADE XLNazwa maszyny

RENEGADE XL

Wstępne informacje

Renageda XL to poszerzona wersja innowacyjnych płaskich maszyn graficznych do sitodruku produkcji M&R.

Cechy

  • Funkcja Job Recall? pozwala na przechowywanie w pamięci urządzenia licznych ustawień z zachowaniem parametrów druku, co pozwala na redukcję czasu ustawienia maszyny przy powtarzaniu zlecenia lub wykonywaniu podobnej pracy
  • Maksymalny obszar druku: od 117×173 cm (46?x68?) do 132×305 cm (52?x120?)
  • Opcjonalnie funkcja Niekapiącego Rakla i pedał nożny do obsługi sita

Opis

Operator, dzięki dwóm niezależnie sterowanym cylindrom ciśnieniowym umieszczonym w centralnej części rakla i przedrakla ma możliwość zwiększenia w tym miejscu docisku, a tym samym ujednolicenia go na całej długości ramion drukujących i zagarniających farbę. Maszyna wyposażona jest w funkcję Job Recall?, pozwalającą na przywołanie zapamiętanych wcześniej ustawień unoszenia sita, czasu przestoju, uruchomienia i czasu trwania pracy stołu podciśnieniowego i wydmuchu umożliwiającego podjęcie formatki ze stołu i odłożenie jej do suszenia. Dzięki pamięci maszyny, przy kolejnych podobnych zleceniach, znacznie redukujemy czas, jaki byłby potrzebny na ustawianie parametrów druku od nowa. Renegade XL zachwyca niezrównaną jakością druku na niemalże każdym podłożu, poczynając od winylu, szkła, metalu, poprzez plakaty, banery, oznakowanie floty samochodowej, a na witrynach sklepowych kończąc.
Najnowsza technologia mikroprocesorowa oraz dokładnie przemyślany panel kontrolny czynią maszynę niezwykle łatwą w obsłudze. Renegade XL wyposażony został m. in. w ekran wyświetlający prędkość produkcji (co pozwala na dokładne mierzenie kosztów pracy), cyfrowy wskaźnik siły podciśnienia stołu (siłą sterować można z dokładnością do 0,0025cm) oraz elektronicznie sterowany opatentowany system odzyskiwania farby (co pozwala na utrzymywanie farby na sicie w polu zadruku). Precyzyjna, równa praca maszyny możliwa jest dzięki łatwym w utrzymaniu bezszczotkowym silnikom elektrycznym o zmiennej częstotliwości. Szybkie i dokładne wypoziomowanie sita zapewnia manualne, niewymagające użycia narzędzi ustawienie Off-contact?u z precyzyjną regulacją w 4 narożnikach.
Renegade XL to także wydajny cicho pracujący system podciśnienia, w którym siły zasysania i wydmuchu są niezależne i odrębnie sterowane. Dodatkowe opcje wyposażenia maszyny to funkcja Niekapiącego Rakla, pedał nożny do podnoszenia/ opuszczania sita oraz takeoff, czyli urządzenie pozwalające na automatyczne odebranie z maszyny zadrukowanej formatki.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone