SATURN PLATINUM IINazwa maszyny

SATURN PLATINUM II

Wstępne informacje

Saturn Platinium II wyznacza najwyższe standardy drukowania na maszynach kompaktowych poprzez szerokie możliwości sterowania i jakość druku porównywalne z tymi, spotykanymi jedynie w dużych i drogich urządzeniach.

Cechy

  • 2 odrębne silniki odpowiadające za podnoszenie / opuszczanie sita oraz za pracę rakla / przedrakla
  • Automatycznie zsynchronizowane podnoszenie sita
  • Maksymalny obszar druku: od 38×66 cm (15?26?) do 76×104 cm (30?x41?)

Opis

Saturn Platinum II sprawdza się idealnie w sytuacjach wymagających zachowania absolutnej precyzji, np. w druku płytek obwodowych, szkła, ceramiki, tabliczek informacyjnych, backlit?ów graficznych, elastycznych przycisków membranowych oraz w 4- kolorowym druku tonalnym. Maszyna wyposażona jest w dwa odrębne silniki, z których jeden odpowiada za unoszenie/ opuszczanie sita, drugi zaś za pracę rakla/ przedrakla. Silniki te to praktyczni bezawaryjne elektryczne silniki bezszczotkowe o zmiennej częstotliwości. Saturn Platinium II świetnie sprawdza się z w trudnych warunkach pracy. Przemyślany design maszyny uwzględnia m.in. solidny, sztywny stół podciśnieniowy ze stopów metali zapewniający stabilność niezbędną przy drukach wysokiej jakości, a jednocześnie gwarantujący długie użytkowanie urządzenia.

Saturn Platinum II wyposażony jest w przyjazny dla użytkownika panel sterujący, który posiada ikonki identyfikujące poszczególne funkcje. Ponadto, maszyna umożliwia niezależne sterowanie pracą rakla i przedrakla oraz posiada SoftVac?, czyli wysoce wydajny, cicho pracujący system podciśnienia, w którym sterować można siłami zasysania i wydmuchu całkowicie niezależnie. Programowanie maszyny ułatwia wyraźny alfanumeryczny wyświetlacz z cyfrową klawiaturą, natomiast szybką i łatwą mikroregistrację zapewniją wskaźniki wizualne. Standardowe opcje Saturna to również automatycznie zsynchronizowane unoszenie/ opuszczanie sita, regulowane tylne i przednie czujniki długości suwu, opcja podwójnego przedruku, pneumatyczne zaciski ramy oraz pneumatyczne mocowanie rakla i przedrakla. Saturn Platinium II jest zaprojektowany i konstruowany w technologii w pracy z Takeoff?em, czyli z automatycznym urządzeniem do odbierania formatek, stąd wbudowane ma odpowiednie okablowanie , doprowadzenie siły i ciśnienia pod przyszłą rozbudowę. Przy zamawianiu maszyny klient jedynie określa, czy w przyszłości chciałby ewentualnie uwzględnić urządzenie odbierające z prawej czy z lewej strony maszyny, a ta przyjeżdża już odpowiednio uzbrojona. Doposażenie Saturn?a przekształcające go z ? automatu w ? automat polega wówczas jedynie na podłączeniu wtyczki.

Saturn Platinium II dodatkowo wyposażony może zostać w manualnie ustawiany, niewymagający użycia narzędzi off-contact; niezależny pedał nożny do pojedynczych przedruków i sterowania siłą zasysania przy druku na trudnym podłożu; funkcję Niekapiącego Rakla, która zapobiega kapaniu farby z rakla na obszar zadruku podczas zaciągania sita oraz urządzenie odbierające formatki po druku, siłą chwytu dostosowujące się do niemalże każdego rodzaju drukowanej formatki.

Saturn Platinium II to optymalne połączenie funkcjonalności, szybkości, efektywności i jakości druku możliwych do osiągnięcia dla maszyny o mały formacie zadruku.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone