Abacus IINazwa maszyny

Abacus II

Wstępne informacje

Abacus II to połączenie uniwersalnego systemu numeracji z jakością wykonania, efektywnością pracy i wytrzymałością Chameleon?a, powszechnie znanej manualnej karuzeli M&R.

Cechy

  • Światowej jakości manualna maszyna do druku numerów
  • 20 stacji drukujących w konfiguracji dwupokładowej z powodzeniem umożliwia wydruki dwukolorowych numerów
  • Elektryczny system indeksacji pozwala na perfekcyjne pozycjonowanie palet

Opis

Ta unikalna dwupaletowa karuzela do numeracji wyposażona jest w aż 20 stacji drukujących zamocowanych w dwupokładowej konfiguracji. Budowa ta z powodzeniem umożliwia wydruki dwukolorowych numerów. Elektryczny system indeksacji ( sterowany za pomocą zaawansowanego technologicznie panelu dotykowego) pozwala na perfekcyjne pozycjonowanie nawet minimalnych rozmiarów wydruków. W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań, operator nie musi zastanawiać się, gdzie zamontować, które sito, jak również nie musi główkować nad tym, jak zamocować i spasować ponadwymiarowe sito z naświetlonymi wielokrotnymi cyframi. Wystarczy wpisać wymiary cyfr, które chcemy wydrukować i podać odległość między nimi, a maszyna zatroszczy się o resztę. Abacus II podczas cyklu druku automatycznie pozycjonuje każdą z palet. Wsparty elektrycznym systemem indeksacji i pedałem nożnym, Abacus II przewyższa wydajnością pozostałe maszyny dostępne na rynku.

Abacus II przoduje również w zwykłym druku wielokolorowym. Standardowa wielkość palet M&R do numeracji to 38×58 cm (15?x23?), ale maszyna może jednocześnie pomieścić do 20 ram dochodzących do wymiaru 51×61 cm (20?x24?). Alternatywnie zastosować można ramy o wymiarach aż do 58x79cm (23?x31?), z tymże te montuje się na co drugiej głowicy.
Ponadto, budowa maszyny uwzględnia solidny, maszynowo obrobiony, polerowany 7,62cm (3?) grubości trzon centralny karuzeli, przystosowane do ciężkiej pracy stożkowe łożyska rolkowe, duże wygodne pokrętła, mikroregistrację, podwójną regulację off-contact?u oraz regulację naprężenia sprężyny niewymagającą użycia narzędzi.

Dopełnieniem dla Abacus II jest wyspecjalizowana wersja systemu pasowania Tri-Loc. Ten opatentowany przez M&R system registracji umożliwia szybkie i łatwe pasowanie. Co więcej, karuzela wyposażona w płaskie palety jest kompatybilna z wieloma kwarcowymi oraz tradycyjnymi szufladowymi lampami podsuszającymi na podczerwień.

Rewolucyjny design, wyjątkowej precyzji elektryczny system indeksacji oraz wytrzymała konstrukcja urządzenia czynią Abacus II najlepszą na świecie manualną karuzelą do numeracji.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone