Alpha8Nazwa maszyny

Alpha8

Wstępne informacje

Alpha 8 stanowi nowe interesujące podejście M&R do maszyny o kształcie owalu. Jest oparta n akonstrukcji modułowej i rozszerzalnej - i można ją skonfigurować do potrzeb niemal każdej drukarni.

Cechy

  • Modułowy projekt M&R Plug & Print? umożliwia praktycznie nieograniczone rozszerzanie przez dodawanie modułów składających się z sześciu stacji
  • Oprócz stacji końcowej, nie ma ograniczeń co do lokalizacji głowicy. Głowice mogą znajdować się na wszystkich pozostałych stacjach – i każda stacja może zostać otwarta
  • Owalny kształt pozwala w bardziej wydajny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń

Opis

Alpha 8 stanowi nowe interesujące podejście M&R do maszyny o kształcie owalu. Jest oparta na konstrukcji modułowej i rozszerzalnej – i można ją skonfigurować do potrzeb niemal każdej drukarni. Ponieważ ze względu na swój owalny kształt, Alpha 8 zajmuje mniejszą powierzchnię na hali produkcyjnej niż porównywalna karuzela, umożliwia bardziej efektywne wykorzystanie miejsca. Sprawia również że Alpha mieści się tam gdzie umieszczenie karuzeli stanowiłoby problem.

Alpha 8 jest dostępna w 3 modelach: Alpha 8 5070, Alpha 8 6080 i Alpha 8 80110 – obszar zadruku wynosi odpowiednio: 50 x 70 cm [20 x 28”], 60 x 84 cm [24 x 33”] i 80 x 110 cm [31,5 x 43,5”]. W trybie podwójnego indeksowania na kolejnych głowicach można uzyskać wydruki o wielkości aż do 99 x 70 cm [39 x 28”] na Alphie 5070, 109 x 84 cm [43 x 33”] na Alphie 6080, i 114 x 110 cm [45 x 43,5”] na Alphie 80110. Moduł podstawowy – z napędem – może zawierać do 4 głowic, natomiast dzięki modułowemu projektowi M&R Plug & Print?umożliwia rozszerzenie – w przypadku modeli 5070 i 6080 do 62 stacji – w przypadku Alphy 80110 do 50 stacji.

Panel kontrolny z cyfrowym ekranem dotykowym i ikonkowymi oznaczeniami wyswietla informacje i komendy w wielu językach, co upraszcza pracę oraz szkolenie na całym swiecie.
Alpha 8 zawiera zaawansowany system automatycznego indeksowania, który łączy niespotykaną szybkość ze stabilnością działania i precyzyjną kontrolą. Posiada również mozliwość wielokrotnego indeksowania, co pozwala na mozliwości nakładania i zdejmowania koszulek w różnych konfiguracjach. Alpha 8 daje użytkownikowi możliwość rozpoczęcia pracy z taka ilościa głowic jakiej potrzebuje w danym momencie, i dodania kolejnych kiedy zajdzie taka potrzeba. Oprócz stacji końcowej, nie ma ograniczeń co do lokalizacji głowicy.

Głowice mogą znajdować się na wszystkich pozostałych stacjach – i każda stacja może zostać otwarta. Alpha 8 daje nawet możliwość zmiany lokalizacji stacji zakładania i zdejmowania, aby zmaksymalizowac wydajność. Nie ma bardziej elastycznej maszyny do druku tekstylnego. Bluzy z kapturami, nogawki, wykroje, t-shirty i większość różnego typu tekstyliów daje się łatwo założyć i prawidłowo umiejscowić na palecie. Alpha 8 jest równiez idealna mszyną do druku ponadwymiarowego.

Głowice Alphy 8 sa napędzane szybkimi niezawodnymi silnikami na prąd zmienny, i posiadają prostą regulację przesuwu, pozwalającą na wysokie tempo produkcji, oraz możliwość beznarzędziowej regulacji off-contactu na wszystkich czterech narożnikach siatki. Tryb z podniesionymi głowicami umożliwia łatwy dostęp do spodniej strony sita, a także pozwala umieścić lampę podsuszającą na dowolnej stacji. Dzięki opcjom mikroregistracji możliwe jest niezwykle precyzyjne pozycjonownie sita.

W modelach Alpha 8 5070 i 6080 przód palety i jej wspornik są wolne od przeszkód, co umożliwia łatwe nakładanie wszystkich typów odzieży. Z uwagi na większy obszar druku, modele Alpha 8 6080 i 80110 posiadają szerszą karetkę drukującą. Model 80110 ma także większe i mocniejsze wsporniki palet, szersze mocowania poziomujące palety oraz blokadę głowicy i wzmocnienie wspornika palety, zwiększające stabilność i poprawiające jakość druku. Alpha 8, o rozszerzalnej i modyfikowalnej konfiguracji, wysokim tempie produkcji, jest najbardziej uniwersalną maszyną dostepna dzisiaj na rynku.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone