ChameleonNazwa maszyny

Chameleon

Wstępne informacje

Rewolucyjna dwupoziomowa konstrukcja, nie mająca sobie równych możliwość rozbudowania, odporna na wstrząsy konstrukcja czynią Chameleona najlepszą na świecie maszyną do druków próbnych i produkcji w trybie manualnym.

Cechy

  • Najlepsza na świecie maszyna do druków próbnych i produkcji manualnej
  • Doskonale zintegrowana z systemami pasowania M&R Tri-Loc? i Double Tri-Loc? oraz wszystkimi automatami produkcji M&RModele
  • 4- i 6-kolorowe można rozszerzyć do 10 kolorów, natomiast 8-kolorowe – do 14 kolorów, bez zwiększania zajmowanej przez urządzenie powierzchni

Opis

Rewolucyjna dwupoziomowa konstrukcja, niedościgniona możliwość rozszerzania i odporna na wstrząsy konstrukcja czynią Chameleona bez wątpienia najlepszą na świecie maszyną do druków próbnych i produkcji w trybie manualnym. Projekt maszyny, uwzględniający wzajemną integrację maszyn M&R, umożliwia współpracę z systemami szybkiego pasowania M&R Tri-Loc? i Double Tri-Loc? oraz wszystkimi automatami produkcji M&R, a co za tym idzie, stworzenie najbardziej fenomenalnego systemu registracji/druku próbnego/produkcji jaki istnieje. Ponadto dzięki opatentowanej konstrukcji Duo-Deck?, modele Chameleona 4- i 6-kolorowe można rozbudować do 10 kolorów, natomiast 8-kolorowe – do 14 kolorów, bez zwiększania zajmowanej przez urządzenie powierzchni.

Możliwość rozbudowania pozwala małym drukarniom na zakup Chameleona 4-, 6- lub 8-kolorowego jako wystarczającego dla aktualnych potrzeb, z możliwością rozszerzenia w przyszłości, bez konieczności kupowania nowej maszyny. Zamiast kupować w małe ramy nadające się tylko do druku manualnego, nie do zastosowania na automatach, nabywca Chameleona może zainwestować w standardowe ramy do maszyn automatycznych, które można będzie wykorzystać kiedy firma się rozwinie i zdecyduje na zakup automatu – dzięki czemu uniknie konieczności wymiany magazynu ram. W Chameleonie zastosowano nawet takie same standardowe palety jak w maszynach automatycznych produkcji M&R. Możliwość zamiennego stosowania ram pozwala wówczas zwiększyć wydajność produkcji, dzięki temu że druki próbne można wykonać ręcznie, a automatom zostawić to co jest ich domeną – produkcję w szybkim tempie.
Chameleon posiada maszynowo wykonaną i wykończoną oś centralną karuzeli o średnicy 7,62 cm [3”], wytrzymałe stożkowate łożyska rolkowe, duże pokrętła, system mikroregistracji z podwójną regulację off-contactu oraz beznarzędziową regulację naprężenia sprężyn.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone