Diamondback SNazwa maszyny

Diamondback S

Wstępne informacje

Większość posiadaczy maszyn manualnych nieustannie szuka uzasadnienia dla unowocześnienia swojego parku maszynowego poprzez zakup automatu.

Cechy

  • 6-9 kolorów
  • Maksymalny obszar druku: 41×46 cm ( 16?x18?)
  • Standardowy rozmiar palet: 41×56 cm ( 16?x22?)

Opis

Zakup ten niesie za sobą niezaprzeczalne korzyści, bo już nawet najprostsze automaty znacznie zwiększają wydajność pracy, umożliwiając wykonanie większych dotychczas nieosiągalnych zleceń lub zleceń nagłych z terminem wykonalności na teraz. Automaty minimalizują także koszty osobowe i w dużej mierze eliminują nużącą, ciężką pracę fizyczną, jaką jest praca raklem. W firmach, w których większość prac realizowana jest na maszynach automatycznych, szybkie wykonanie jednego zlecenia zaoszczędza czas, pozwalając jednocześnie na zdobycie i przyjęcie kolejnej realizacji.

Wymienione powyżej korzyści często przewyższa czynnik kosztowy, lecz teraz w przypadku Diamondback S miło się rozczarujesz. Dzięki prostej konstrukcji, szerokiemu zestawowi cech podstawowych, wysokiej wydajności procesach produkcyjnych i skali produkcji Diamondback S usuwa barierę cenową pomiędzy Tobą a twoją pierwsza maszyną automatyczną. Diamondback S wyposażony jest w szybki i niezawodny elektryczny system indeksacji. Maszyna dostępna jest w 6 lub 8 kolorach. Maksymalny obszar druku to 41×46 cm (16?x18?), a maksymalna wielkość palet to 46×56 cm (18?x22?). Diamondback S doposażyć można w dodatkową głowicę drukującą montowaną nad stacją zdejmowania wydruków, przekształcając odpowiednio maszynę 6- kolorową w 7-kolorową i 8-kolorową w 9-kolorową.

Diamondback S posiada pneumatycznie sterowane karetki drukujące, mikroregistrację, regulację docisku rakla, standardowe palety M&R z 3-punktową opcją mocowania i szybkim demontażem oraz regulowaną tylną długość suwu. Kontrolny panel dotykowy zamontowany jest na wysuniętym ramieniu, które przekładać można w stronę stacji nakładania materiału do druku lub stacji zdejmowania. Opatentowany przez M&R Revolver Print Program? automatycznie zawiaduje każdą z głowic drukujących z osobna, przestrzegając wcześniej zadanej sekwencji druku z możliwością kierowania zadrukowywanego materiału do wielokrotnego podsuszania bez konieczności zdejmowania materiału z palety. Dzięki temu, w całym procesie druku zachowujemy drukowany materiał w jednej pozycji, nie tracąc jakże cennego początkowego spasowania kolorów. Ponadto Diamondback S to pneumatyczne mocowanie ram, pneumatyczne mocowanie rakli i przedrakli z ich łatwą nie wymagającą użycia dodatkowych narzędzi regulacją, a także pneumatyczne regulatory docisku rakli z miernikami ciśnienia. Jeśli do tej pory czekałeś na właściwą cenę twojej pierwszej maszyny automatycznej, to nadszedł moment zakupu.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone