Diamondback XLNazwa maszyny

Diamondback XL

Wstępne informacje

Diamondback XL wyznacza nowe standardy jeśli chodzi o wstęp do druku automatycznego na tekstyliach, przy zachowaniu przystępnej ceny.

Cechy

  • Do 9 kolorów
  • Maksymalny obszar zadruku: 51 x 53 cm [20 x 21”]
  • Opatentowany program M&R Revolver Print ProgramTM

Opis

Diamondback XL to idealna maszyna dla pracowni szukających automatu o dużym maksymalnym obszarze druku, za przystępną cenę. Dzięki obszarowi zadruku 51 x 53 cm [20 x 21”] oraz możliwości druku do 9 kolorów, Diamondback XL zapewnia większą wszechstronność niż jakakolwiek inna maszyna w tym przedziale cenowym. Automatyczny system indeksowania zapewnia wysoką jakość druku, natomiast pneumatyczne głowice dają możliwość założenia ram o maksymalnych wymiarach 66 x 91 cm [26 x 36”]. Urządzenie jest wyposażone w opatentowany M&R-owski program Revolver Print Program, który automatycznie uruchamia poszczególne głowice w zaprogramowanej kolejności i umożliwia wielokrotne podsuszanie bez wychodzenia z pozycji druku.

Diamondback XL jest dostępny w konfiguracji podstawowej lub rozszerzonej. Obie wersje wyposażono w obrotowy panel kontrolny z ekranem dotykowym, boczne zaciski ramy z mikroregistracją, regulację nacisku rakla i przedrakla, trzypunktowy system poziomowania palet z szybkim zwalnianiem, regulację długości przesuwu, oraz palety o wymiarach 41 x 56 cm [16 x 22”].

Wersja rozszerzona jest bogatsza o pneumatyczne zaciski ramy, pneumatyczne zaciski rakla i przedrakla z możliwością beznarzędziowej regulacji oraz pneumatyczną regulację docisku rakla.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone