SidewinderNazwa maszyny

Sidewinder

Wstępne informacje

Sidewinder firmy M&R to najlepsza maszyna manualna na początkowym stadium działania drukarni, w dodatku dostępna w niezwykle przystępnej cenie.

Cechy

  • Najlepsza na świecie manualna maszyna “stadium początkowego” w wyjątkowej cenie
  • Dostępna w konfiguracji 4 stacje/4 kolory – 4 stacje/6 kolorów – oraz 6 stacji/6 kolorów
  • Doskonale zintegrowana z systemami pasowania M&R Tri-Loc? i Double Tri-Loc? oraz wszystkimi automatami produkcji M&R

Opis

Sidewinder firmy M&R to najlepsza maszyna manualna na początkowym stadium działania drukarni, w dodatku dostępna w niezwykle przystępnej cenie. Oparty na stabilnej, odpornej na wstrząsy konstrukcji oraz innowacyjnym projekcie, Sidewinder wyznacza nowe standardy jeśli chodzi o maszyny manualne “startowego poziomu”. Sidewinder posiada wiele sprawdzonych funkcji, takich jak wielołożyskowa dolna i górna karuzela, precyzyjny system mikroregistracji, maszynowo wykonana oś centralna karuzeli oraz trzypunktowy system poziomowania palet. Sidewinder jest dostępny w konfiguracjach w konfiguracji 4 stacje/4 kolory – 4 stacje/6 kolorów – oraz 6 stacji/6 kolorów; wszystkie modele są wyposażone w kompozytowe palety o wymiarach 41 x 56 cm [16 x 22”].

Stabilne, trwałe i gruntownie przetestowane w ekstremalnych warunkach nowe palety kompozytowe M&R świetnie sprawdzają się w trakcie produkcji. Ponieważ palety kompozytowe są lekkie i w mniejszym stopniu nagrzewają się przy podsuszaniu, idealnie nadają się do druku ręcznego. Projekt maszyny, uwzględniający wzajemną integrację maszyn M&R, umożliwia współpracę z systemami szybkiego pasowania M&R Tri-Loc? i Double Tri-Loc? oraz wszystkimi automatami produkcji M&R, a co za tym idzie, stworzenie systemu registracji/druku próbnego/produkcji w przystępnym przedziale cenowym. Maksymalny zalecany wymiar ramy – 64 x 91 cm[25 x 36”] sprawdza się dla większości automatów. Opcjonalne uchwyty boczne [z lub bez zacisków pneumatycznych] zwiększają elastyczność i możliwość regulacji ustawień.

Dla drukarni o ograniczonej dostępnej powierzchni, M&R proponuje wersję Short-Arm Sidewinder. Posiadają one ramiona wspornikowe palety o 20 cm [8”] krótsze niż standardowy modeli Sidewindera. Short-Arm Sidewinder zaprojektowano z myślą o zastosowaniu ram mniejszych niż 58 x 75 cm [23 x 31”]. Zalecana większość palety to 38 x 41 cm [15 x 16”].

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone