Sportsman DPENazwa maszyny

Sportsman DPE

Wstępne informacje

Wyposażony w 8 głowic i 18 stacji Sportsman DPE umożliwia druk w 8 kolorach, o wymiarach max. 76 x 72 cm [30 x 28,5''], z podsuszaniem po każdym kolorze w czasie pojedynczego obrotu karuzeli.

Cechy

  • 8 kolorów i 18 stacji
  • Standardowy obszar zadruku: 41 x 46 cm [16 x 18”]
  • Maksymalny obszar zadruku: 76 x 72 cm [30 x 28,5”]
  • Standardowa wielkość palety: 41 x 56 cm [16 x 22”]

Opis

Sportsman DPE charakteryzuje się tą samą łatwością obsługi i sprawdzoną “w akcji” niezawodnością co Sportsman E – różni go możliwość umieszczenia stacji podsuszającej między wszystkimi stacjami druku. 8 głowic i 18 stacji umożliwiają podsuszanie po każdym kolorze, przy zachowaniu ilości do 8 kolorów druku. Maksymalna długość przesuwu Sportsmana DPE wynosi 72 cm [28,5”], standardowy obszar zadruku to 41 x 46 cm [16 x 18”]. Maksymalny obszar zadruku [bez stacji podsuszających ustawionych między stacjami druku] to pełne 76 x 72 cm [30 x 28,5”]. Wszystkie modele wyposażono w automatyczne indeksery, elektryczne głowice i możliwość wielokrotnego przedruku. Urządzenie jest kompatybilne z systemami szybkiego pasowania M&R Tri-Loc? i Double Tri-Loc?.

Pneumatyczne zaciski mocno trzymają ramy, umożliwiając szybkie ich zakładanie. Standardowe funkcje obejmujące: niezależną kontrolę prędkości rakla i przedrakla, regulowane uchwyty tylne ramy, niezależną regulację kąta, ciśnienia, oraz niezależną kontrolę druku, reset, i szybkości druku/zaciągania na każdej głowicy, ułatwiają programowanie maszyny. Wśród funkcji dostępnych w standardzie znajdują się też: kolorowy wyświetlacz z ekranem dotykowym o wielkości 14 cm [5,7”], wbudowana funkcja autodiagnostyki, dane na temat produkcji w czasie rzeczywistym, oraz niezależne ustawianie funkcji print start/print finish, pozwalające automatycznie uruchamiać i zatrzymywać głowice przy rozpoczęciu i zakończeniu produkcji. W standardzie znajdują się także: system beznarzędziowej lokacji palet, szybkozwalniające zaciski palet, cyfrowy wyświetlacz prędkości rakla i przedrakla oraz zaawansowaną regulację przedniej mikroregistracji.

Centralny off-contact pozwala na szybką regulację wszytskich stacji jednocześnie. W opcjach dodatkowych znajduje się opatentowana funkcja M&R No-Shirt Detector, która minimalizuje ilość błędnych wydruków i przestojów wynikających z nieprawidłowego założenia koszulki. Dostępny wyłącznie w maszynach M&R opatentowany program Revolver Print Program? automatycznie uruchamia poszczególne głowice w zaprogramowanej sekwencji i umożliwia wielokrotne podsuszanie bez utraty pozycji druku. Łatwy w obsłudze wyświetlacz z ekranem dotykowym, szeroki wachlarz opcji dostępnych w standardzie, oraz możliwość podsuszania po każdym kolorze w trakcie pojedynczego obrotu karuzeli, czynią Sportsmana DPE idealną maszyną dla poszukujących niespotykanej dostępności i wszechstronności.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone