Sportsman EXGNazwa maszyny

Sportsman EXG

Wstępne informacje

Duży format druku, wyjątkowa szybkość oraz dużo opcji dostępnych w wersji standardowej, w połączeniu z przystępną ceną, sprawiają że Sportsman EXG stanowi idealny dodatek do każdej wielkości drukarni.

Cechy

  • 12 i 14 kolorów
  • Maksymalny obszar zadruku: 51 x 51 cm [20 x 20”]

Opis

Sportsman EXG zajmuje ten punkt w którym zbiegają się: wielkość maszyny, format druku, prędkość druku oraz cena.

Sportsman EXG to następca niezwykle popularnego urządzenia M&R Gauntlet II. Zbudowany na identycznej podstawie co Gauntlet II, Sportsman EXG posiada jednak więcej opcji ujętych w standardzie, większy maksymalny obszar druku, oraz możliwość obsługiwania większych ram. Jest to wyjątkowo szybka maszyna, o maksymalnym obszarze druku 51 x 51 cm [20 x 20”], zajmująca stosunkowo niewiele przestrzeni i o bardzo konkurencyjnej cenie. Sportsman EXG jest dostępny w wersji 12 i 14-kolorowej; obie są wyposażone w szereg funkcji w standardzie – zaczynając od automatycznego indeksera, umożliwiającego połączenie dużej szybkości druku z wyjątkową płynnością, powtarzalnością oraz trwałością. Posiadają elektryczne głowice o zmiennej szybkości, co zapewnia płynność przesuwu i maksymalną kontrolę, centralny off-contact, umożliwiający szybka stopniową regulację wszystkich stacji druku za pomocą jednej dźwigni, oraz panel kontrolny z kolorowym ekranem dotykowym, który wyświetla w postaci graficznej dane autodiagnostyczne, dane na temat produkcji w czasie rzeczywistym, oraz pozwala łatwo kontrolować większość funkcji maszyny. Możliwość stosowania ram o wymiarach do 66 x 91 cm [26 x 36”] umożliwia korzystanie ze zgromadzonego magazynu matryc.

Sportsman EXG wyświetla również dane na temat prędkości rakla i przedrakla, niezależna kontrolę rozpoczęcia i zakończenia druku, możliwość wielokrotnego przedruku oraz beznarzędziowy system lokacji palet. Regulowane tylne zaciski ramy, szybkozwalniające zaciski palet, pneumatyczne uchwyty ramy i pneumatyczne uchwyty rakla/przedrakla ułatwiają ustawianie i demontaż / zdejmowanie. Niezależna kontrola druku, resetowania, prędkości druku/zaciągania na każdej głowicy, niezależna regulacja szybkości rakla i przedrakla, niezależnie regulowane kąt oraz docisk rakla i przedrakla oraz regulator doprowadzenia powietrza do rakla z miernikiem ciśnienia na każdej głowicy, zapewniają pożądaną przez profesjonalistów szybkość i jakość druku. Opatentowany program M&R Revolver Print Program? automatycznie uruchamia poszczególne głowice w zaprogramowanej sekwencji i umożliwia wielokrotne podsuszanie bez utraty pozycji druku, co pozwala na stopień elastyczności nieosiągalny na innych maszynach. Sportsman EXG posiada rozbudowane ustawienia mikroregistracji z przodu i z tyłu, co ułatwia dokonywanie ustawień. Połączenie zaawansowanej mikroregistracji Sportsmana EXG z Systemem Szybkiego Pasowania M&R Tri-Loc? lub Double Tri-Loc? powoduje redukcję czasu ustawiania nawet o 95%.

Sportsman EXG ma tak dużo opcji dostępnych w standardzie, że w wersji rozszerzonej są tylko dwie: pedał, dzięki któremu operator może zapobiec drukowi na pustej palecie, oraz optyczny wykrywacz pustych palet, który to samo zadanie wykonuje automatycznie.

Duży obszar druku, wyjątkowa szybkość, oraz szereg opcji dostępnych w standardzie, a także przystępna cena, czynią Sportsmana EXG idealnym dodatkiem do każdej pracowni.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone