Szkolenia

Nasza firma , jako jedyna na polskim rynku, oferuje praktyczne szkolenia z zakresu sitodruku.


DLACZEGO ORGANIZUJEMY SZKOLENIA?
APLA istnieje od 1989 roku i od początku istnienia zajmuje się sitodrukiem. Przez wiele lat prowadziliśmy sitodrukarnię, a od kilkunastu już lat jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wiodących na świecie firm – producentów maszyn, urządzeń do sitodruku i druku cyfrowego na tkaninach, urządzeń pomocniczych oraz materiałów do sitodruku.

Dzięki własnym doświadczeniom i stałej współpracy z producentami mamy dostęp do najnowszych technologii , co z kolei pozwala nam realizować misję naszej firmy – wdrażanie innowacyjnych technologii sitodruku na rynku polskim.

Czas pokazał, że najefektywniejszą formą realizacji tego celu są szkolenia.


ZAKRES SZKOLEŃ
Zakres szkolenia dostosowany jest do poziomu aktualnej wiedzy i potrzeb jego uczestników. Szkolimy zarówno od podstaw jak i w zakresie zaawansowanych technik druku.


MIEJSCE I TERMINY SZKOLEŃ
W siedzibie firmy w Sopocie organizujemy cykliczne treningi ” TAJEMNICE SITODRUKU “.

Spotkania te z reguły służą prezentacji nowości w ofertach naszych dostawców , połączonej z zajęciami praktycznymi. O terminach tych spotkań będziemy każdorazowo informować Klientów drogą mailową.

Szkolenia indywidualne dla firm najczęściej mają miejsce w siedzibie Klienta, a ich terminy i czas trwania są uzgadniane indywidualnie.


KOSZT SZKOLEŃ
Udział w spotkaniach “TAJEMNICE SITODRUKU”, które organizujemy w Sopocie jest bezpłatny.

Uczestnicy ponoszą koszty dojazdu i pobytu, a także ewentualnie koszty związane z imprezami towarzyszącymi , jeśli takie są organizowane (np. wspólna wieczorna biesiada, pieczenie dzika etc).


Koszty szkoleń zamawianych indywidualnie sa każdorazowo kosztorysowane i obejmują koszt dojazdu (0,84 zł netto za 1km) i pobytu technika (-ów) (refaktura kosztów noclegów), koszt zużytych do szkolenia materiałów oraz koszt samego szkolenia (50zł netto/godz) *


* szkolenia dla firm, które od nas kupują maszyny są często gratis.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone