Szkolenia

Nasza firma , jako jedyna na polskim rynku, oferuje praktyczne szkolenia z zakresu sitodruku.


Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, tuż przy obwodnicy Trójmiejskiej, w niewielkiej odległości od zjazdu z autostrady A1. Dojazd tu jest bardzo prosty i dogodny z każdego kierunku, a nasza firma od ponad 20 lat specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu sitodrukarni w maszyny i materiały do produkcji, szkoleniach i fachowym doradztwie.

Możliwe są szkolenie obejmujące kompleksowo cały proces druku od przygotowalni po rozbarwienia i druk wielokolorowy na maszynach automatycznych lub dedykowane konkretnym potrzebom wybrane działy np. druk efektów specjalnych, druk transferów itd… Poziom szkoleń od podstawowego po najbardziej zaawansowany, tematyka, czas trwania i sposób realizacji będzie każdorazowo dostosowany do Państwa potrzeb.

Proponowane elementy szkoleń to m.in.:
1. przygotowywanie i naciąganie ram Newman Roler Frames
2. przygotowywanie matryc do druku, powlekanie emulsją oraz zastosowanie filmów kapilarnych w bardzo szerokim spektrum grubości , naświetlanie matryc
3. druk na maszynie wielokolorowej M&R Diamondback(8-kol) oraz na maszynie ręcznej M&R Kruzer(6-kol) i maszynie automatycznej ASPE (4-kol) farbami plastizolowymi Wilflex oraz wodnymi Oasis Wilflex, druk farbami specjalnymi: puff, suede, 3D sculpture, HD gel etc
4. przygotowywanie logotypów do druku, druk klisz oraz druk matryc w technologii CTS

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały tj farby, emulsje, filmy kapilarne.

Cały cykl szkoleń przewidziany jest ramowo na 3 dni (w godz 9.00-16.00), ale na życzenie możemy pominąć niektóre tematy i skrócić szkolenie lub rozszerzyć wybrane działy i bardziej skupić się na praktyce dodając kolejny dzień szkolenia. Wybór należy do Państwa. Ze względu na efektywność i możliwość czynnego uczestnictwa wszystkich kursantów, maksymalna ilość osób uczestniczących w zajęciach ograniczona jest do 8 osób.

Chcemy, aby ta propozycja była rodzajem wsparcia dla branży, dlatego szkolenia będą się odbywały “po kosztach”. Koszt szkolenia zależny będzie od ilości uczestników, czasu trwania i zakresu.
W czasie zajęć zapewniamy napoje oraz catering. Zakwaterowanie uczestników we własnym zakresie, ale służymy radą i pomocą w w optymalizacji kosztów zakwaterowania.

Uczestnicy po zakończeniu szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności w odpowiednim zakresie.

Nasze certyfikaty są uznawane w większości firm w naszej branży tak w Polsce jak i większości krajów Europy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia dostępnych terminów oraz zakresu szkolenia.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone