Automat pakujący C-500Nazwa maszyny

Automat pakujący C-500

Wstępne informacje

C-500 to najszybszy z automatycznych systemów pakujących amerykańskiej firmy Amscomatic. Urządzenie ma zastosowanie w szerokiej gamie produktów. C-500 automatycznie otwiera torebki, wkłada produkt do wewnątrz i przesyła go do jednostki zamykającej opakowanie.

Opis

Za pomocą specjalnego przycisku możliwa jest redukcja czasu przestoju urządzenia. C-500 wyposażony jest w magazynek opakowań, dzięki czemu można uniknąć przerywania produkcji na czas potrzebny do zaopatrzenia urządzenia w kolejne torebki. Przemyślana konstrukcja C-500 gwarantuje powtarzalne działanie, ułatwia przebieg poszczególnych operacji, nie wymaga wyspecjalizowanej konserwacji.

Automatyczny system pakujący C-500 doskonale sprawdza się przy pakowaniu owoców, warzyw, pieczywa, mięsa, czy innych produktów spożywczych, jak również tekstyliów, bielizny, pończoch, sprzętu medycznego i wielu innych produktów. C-500 posiada pas transmisyjny z regulowaną prędkością, dzięki czemu możliwe jest zachowanie odpowiedniej odległości na linii pomiędzy pakowanymi przedmiotami. Automat dodatkowo wyposażono w specjalny czujnik fotoelektryczny.

Na życzenie klienta istnieje możliwość doposażenia C-500 w elementy dostosowujące maszynę do pakowania niestandardowego produktu. Urządzenie jest przygotowane tak, by mogło być z łatwością zintegrowane z systemem zamykania opakowań.

C-500 wyprodukowany jest ze wzmocnionej stali oraz najlepszych komponentów dla zachowania długowieczności urządzenia oraz bezawaryjnej pracy. Jak wszystkie produkty firmy M&R, automat pakujący C-500 wykonany został z dbałością o szczegóły, a co więcej, poparty jest niezawodnym serwisem amerykańskiego producenta.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone