H-175Nazwa maszyny

H-175

Wstępne informacje

H-175 to system zamykania polietylenowych toreb. Kształtem dostosowany jest do wydajnej, szybkiej produkcji, gwarantując powtarzalność i zadowalający efekt pracy (15,2- 30,5 m/sek).

Opis

H-175 wyposażono w automatyczny system usuwania ścinek, eliminujący potrzebę ciągłego czyszczenia maszyny; zabezpieczający czujnik elektryczny, który w przypadku źle dostosowanego do zamknięcia produktu, wstrzyma cała operację, by uniknąć zniszczenia materiału lub uszkodzenia maszyny; cyfrowy sterownik temperatury oraz funkcję gwarantującą zwarte, ścisłe przyleganie opakowania do produktu. By dostosować urządzenie do materiałów o różnej grubości, H-175 uzupełniono o ruchomą głowicę zgrzewającą opakowanie.

Liczne cechy i opcje systemu H-175 ułatwiają integrację urządzenia z innymi automatami pakującymi. H-175 z automatycznym systemem pakowania C-500 tworzą niezrównany duet. H-175 dostępny jest w różnych szerokościach pasa: 38cm, 46cm, 61cm, 76cm i 91cm. Minimalna długość pasa transmisyjnego to 3,05m. Ruch pasa może odbywać się w dowolnym kierunku. Bardzo pomocną opcją systemu H-175 jest spycharka skośna, która ustawia produkty w odpowiedniej pozycji na pasie transmisyjnym.

H-175 wyprodukowany jest ze wzmocnionej stali oraz najlepszych komponentów dla zachowania długowieczności urządzenia oraz bezawaryjnej pracy. Jak wszystkie produkty firmy M&R, automat H-175 wykonany został z dbałością o szczegóły, a co więcej, poparty jest niezawodnym serwisem amerykańskiego producenta.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone