LS-200Nazwa maszyny

LS-200

Wstępne informacje

LS-200 to niezależny, wolnostojący automat do składania tekstyliów z długimi rękawkami. To niezwykle sprawne, szybkie urządzenie nie wymaga dużo przestrzeni. LS-200 podoła różnego rozmiaru odzieży, dostosowując się zarówno do żądanej szerokości składania rękawka, jak i do zadanej grubości materiału.

Opis

Maszynę zaprojektowano tak, by mogła współdziałać bezpośrednio z większością istniejących urządzeń pakujących firmy Amscomatic oraz z łatwością współgrać z systemem pakująco- zgrzewającym.

LS-200 wykonuje czynności niezawodnie, z idealną powtarzalnością przyspieszając jednocześnie całość operacji. Programowalne centrum sterowania ułatwia obsługę urządzenia i zmianę parametrów pracy.

LS-200 powstaje z odpornej na uszkodzenia stali oraz najlepszych komponentów dla zachowania długowieczności urządzenia oraz bezawaryjnej pracy. Jak wszystkie produkty firmy M&R, automat składający rękawki LS-200 wykonany został z dbałością o szczegóły, a co więcej, poparty jest niezawodnym serwisem amerykańskiego producenta.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone