Pas transmisyjny IC-100Nazwa maszyny

Pas transmisyjny IC-100

Wstępne informacje

IC-100 to wolnostojący pochyły pas transmisyjny. Zaprojektowany został do współpracy z urządzeniem pakująco- zgrzewającym Omni-Bagger, lecz może być stosowany również i w innych operacjach wymagających zautomatyzowanego transportu.

Opis

IC-100 dostępny jest w dwóch szerokościach pasa: 30cm lub 46cm. Pas transmisyjny IC-100 można z powodzeniem dostosować do położenia horyzontalnego, mocując go na wysokości od 95 do 116 cm nad podłogą.

IC-100 można wyposażyć w licznik, który zatrzymuje pracę urządzenia po przepuszczeniu zadanej ilości produktów. Opcja licznika ułatwia finalne pakowanie określonej liczby produktów w gotowe do wysyłki kartony. Po podstawieniu kolejnego pustego kartonu i wyzerowaniu licznika pas transmisyjny uruchamia się automatycznie. W ten sposób rozpoczyna się przesyłanie do opakowań zbiorczych następnej partii produktów.

IC-100 wyprodukowany jest z solidnej stali oraz najlepszych komponentów dla zachowania długowieczności urządzenia oraz bezawaryjnej pracy. Jak wszystkie produkty firmy M&R, automatyczny pas transmisyjny IC-100 wykonany został z dbałością o szczegóły, a co więcej, poparty jest niezawodnym serwisem amerykańskiego producenta.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone