Accu-StrokeNazwa maszyny

Accu-Stroke

Wstępne informacje

Wspomaga pracę drukarza przy druku manualnym i umożliwia uzyskanie powtrzalności wydruków, niezbędny dla początkujących drukarzy.

Cechy

Zapewnia stały kąt natarcia i stały docisk rakla na całej długości suwu.

Opis

Zastosowanie ? karuzele manualne Chameleon? i Sidewinder?prod. M&R, sita o dł. max 91 cm (36?).

Accu-Stroke pozwala kontrolować kąt natarcia i siłę docisku rakla na całej długości suwu, co umożliwia powtarzalność wydruków. Wygodny uchwyt ułatwia pracę i oszczędza siłę operatora.

Wspomaganie off-contactu pozwala kontrolować docisk rakla. Accu-Stroke współpracuje z maszynami manualnymi M&R – Chameleonem i Sidewinderem – na sitach o maksymalnej długości 91 cm [36”].

Accu-Stroke jest wykonany ze stali nierdzewnej, jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu. Po zamocowaniu głównego uchwytu, można go łatwo i szybko zakładać i zdejmowac, bez pomocy narzędzi. Regulacja docisku również jest beznarzędziowa. Kąt ugięcia rakla łatwy do ustawienia za pomocą klucza imbusowego.

Accu-Stroke wymaga rakla o profilu stosowanym w maszynach automatycznych M&R [sprzedawanego oddzielnie]. Rakiel jest mocowany za pomocą ręcznych zacisków dołączonych do urządzenia. Accu-Stroke jest dostępny oddzielnie lub jako opcja przy zakupie nowej karuzeli Chameleon lub Sidewinder.

Urządzenie posiada roczną gwarancję.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone