Do maszyn graficznych SentryNazwa maszyny

Do maszyn graficznych Sentry

Wstępne informacje

SENTRY jest w pełni regulowanym urządzeniem odbierającym typu "takeoff" firmy M&R.

Cechy

SENTRY zwalnia operatora z konieczności odbierania drukowanego materiału, pozwalając w ten sposób na skupienie się na podkładaniu formatek i obsłudze maszyny drukarskiej. Takeoff gwarantuje kontrolę pracy i tempa cyklu. Stosowane w urządzeniu łożyska, niwelując wszelkie nierówności, zapewniają płynność ruchów. Regulacja ramion chwytających może odbywać się bez użycia narzędzi. Ramiona chwytające mogą być pozycjonowane na całej szerokości lub długości obudowy urządzenia. SENTRY umożliwia operatorowi wykorzystanie jednego lub kilku ramion chwytających. Specjalny regulator w ramieniu chwytającym pozwala operatorowi na precyzyjne ustawienie siły chwytu odpowiedniej dla każdego materiału, od najcieńszego papieru, po grube i ciężkie płyty wiórowe.

Opis

Wbudowany układ napędowy czyni SENTRY urządzeniem całkowicie samodzielnym. Elektroniczny sterownik eliminuje nagłe uruchamianie i zatrzymywanie, zmniejszając ryzyko przetarcia lub rozerwania materiału. Regulowane znaczniki uruchamiania i zatrzymania są umieszczone z przodu urządzenia dla zapewnienia bezpieczeństwa i wygody.

SENTRY jest kompatybilny ze wszystkimi graficznymi maszynami drukarskimi firmy M&R dostosowanymi do współpracy z urządzeniem odbierającym. W każdym urządzeniu SENTRY zainstalowano elementy, które są niezbędne w operacji odbierania, w tym napęd. Wszystkie jednokolorowe maszyny graficzne wraz z Saturn, Eclipse, Patriot i Renegade są dostępne w wersji dostosowanej do współpracy z takeoff.

SENTRY, tak jak pozostałe maszyny i urządzenia firmy M&R, to światowy standard jakości, wytrzymałości i projektowania, a co więcej, wsparty doskonałym serwisem i kompleksowym oprzyrządowaniem.

WYPOSAŻENIE
Kompatybilność ze wszystkimi maszynami drukarskimi firmy M&R dostosowanymi do współpracy z urządzeniem takeoff
Elektroniczne sterowanie eliminuje ryzyko nagłego uruchomienia i zatrzymania
W pełni regulowany mechanizm chwytający
Całkowicie niezależne urządzenie
Ramiona chwytające mogą być regulowane na całej szerokości i przesuwane w przód lub w tył
Silnik i napęd są wbudowane w urządzenie
Możliwość współdziałania z pojedynczym lub kilkoma ramionami
Regulator pneumatycznego ramienia chwytającego umożliwia ustawienie siły uchwytu odpowiednio do grubości i wrażliwości materiału na nacisk
Wymienialne gumowe wkłady umożliwiają delikatne chwytanie materiału

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone