Do maszyn tekstylnych PassportNazwa maszyny

Do maszyn tekstylnych Passport

Wstępne informacje

PASSPORT zrewolucjonizował proces odbierania zadrukowanego materiału, redukując koszty pracy. Dzięki zastosowaniu PASSPORT, liczba operatorów potrzebnych do obsługi maszyny drukarskiej zmniejsza się dwukrotnie. Urządzenie posiada cztery ramiona cofające, które chwytają koszulkę (lub inny produkt tekstylny) w czterech punktach i podnoszą ją dokładnie nad paletą, zmniejszając w ten sposób ryzyko zniekształcenia wzoru. Następnie PASSPORT zdejmuje koszulkę z palety i kładzie ją na sąsiadujący piec zanim ramiona wrócą do oczekiwania na następny cykl drukowania. PASSPORT nie tylko zmniejsza napięcie tkaniny, ale także zapewnia łagodne odbieranie, dzięki wykorzystaniu większej liczby ramion niż operator. PASSPORT nie podrze materiału i nie straci koncentracji.

Opis

Standardowa wersja urządzenia PASSPORT może współpracować z automatycznymi karuzelami do druku tekstyliów firmy M&R i z większością urządzeń suszących, takich jak piece Radicure, czy Sprint. PASSPORT może pracować jako część linii lub jako urządzenie peryferyjne, obsługując palety o wymiarach (S x D): 24” x 30” (61 x 76 cm). PASSPORT posiada także solidne panele sterowania i napęd elektryczny. PASSPORT jest urządzeniem szybkim, osiągającym 1200 cykli na godzinę.

PASSPORT, tak jak pozostałe maszyny i urządzenia firmy M&R, to światowy standard jakości, wytrzymałości i projektowania, a co więcej, jest wsparty doskonałym serwisem i kompleksowym oprzyrządowaniem. Jeśli jesteś gotowy na następny krok w automatyzacji druku tekstylnego, wybierz PASSPORT.

WYPOSAŻENIE
Centrum Sterowania
Panel sterowania zapewnia łatwą nawigację i prosty język programowania
Cyfrowy wyświetlacz
Solidna konstrukcja

CERTYFIKATY
Panel spełnia standardy Underwriters Laboratories (UL) i posiada znak UL

LICZBA CYKLI
Do 1200 na godzinę

WYGLĄD I KONSTRUKCJA
Urządzenie montowane i testowane w fabrykach M&R w celu pełnego nadzoru wykonania
Napęd elektryczny
Solidna rama konstrukcyjna
Ramiona chwytające
4 opatentowane ramiona chwytające (Patent #6,105,494)
Ramiona chwytające zmniejszają ryzyko zniekształcenia wzoru dzięki podnoszeniu koszulki zanim zostanie ona przetransportowana do pieca
MOCOWANIE PALET
Większość palet pasuje do urządzenia Passport poprzez łatwe do mocowania (za pomocą kleju lub śrub) przednie i tylne klamry (Patent #6,10,494)
Wymiary Palet – maksymalne: 24” x 30” (61 x 76 cm), minimalne: 10” x 10” (25 x 25 cm)

TAKEOFF
Może być częścią linii lub pracować jako urządzenie poboczne

GWARANCJA
Dwuletni okres gwarancyjny

OPCJE
Certyfikaty
Oznakowanie CE

ModelWymiary (D x S)Maksymalne wymiary palety (S x D)Wymagania Elektryczne*Maksymalne Zużycie Powietrza na 690 kPaWaga [kg]
Passport126" x 38"24" x 30"208/230v, 1 faza, 13/12 amps, 50/60 Hz3 cfm 0.0850 m3/min363
© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone