Palety M&RNazwa maszyny

Palety M&R

Wstępne informacje

M&R ma w ofercie szeroki zakres płaskich palet do druku tekstylnego, w rozmiarach zarówno standardowych, jak i na zamówienie.

Cechy

Palety “do zadań specjalnych” obejmują:

  • All-Over-Print [palety do zadruku całkowitego]
  • Jacket Hold-Down [z pokrywą przytrzymującą grubą odzież, typu kurtki]
  • Single Sleeve [do rękawów]
  • Vacuum [z podsysem]
  • Triple Play [trójdzielne]
  • Tru Blue Ultra-Flat Pallets [ultrapłaskie]

Opis


Wszystkie palety M&R są wykonane z wysokiej jakości aluminium i najlepszych składników, i spełniają najwyższe standardy. W przeciwieństwie do palet które są reklamowane jako palety do wszechstronnej aplikacji, Palety M&R działają idealnie zgodnie z karuzelami M&R.


Palety All-Over-Print [AOP] Przekonstruowane palety M&R do zadruku całkowitego są teraz mocniejsze i lżejsze, i eliminują konieczność stosowania osobnych palet do rękawków. Palety All-Over-Print dają operatorowi możliwość druku ponadwymiarowego i całkowitego/po całej powierzchni.

Zatwierdzono je do używania z automatami tekstylnymi M&R Alpha 8, Challenger II, Challenger II OS, i Formula. Palety All-Over-Print [AOP] są dostępne w szerokości: 30 cm [12”], 38 cm [15”], 51 cm [20”], 58 cm [23”] i 66 cm [26”].Palety SureVacPalety z podsysem SureVac umożliwiają druk na maszynach tekstylnych produktów wyspecjalizowanych, takich jak transfery, plakaty, i inne sztywne lub półsztywne płaskie podłoża. Palety SureVac można dołączyć do większości ręcznych lub automatycznych karuzel M&R, w bardzo szybki i łatwy sposób zwiększając ich uniwersalność. Palety SureVac są dostępne osobno, lub jako część Systemu Palet z Podsysem SureVac, w skład którego wchodzi także pedał i zespół zaworu, który pozwala operatorowi włączać i wyłączać podsys z poziomu stacji zakładania.


Palety Tripple PlayOpatentowane palety Triple Play nadają się do szerokiego zakresu zastosowań. System wspomagania wałka skrętnego pozwala na utrzymanie ciężkich ładunków, bez wyginania się lub opadania/przekrzywiania. Umożliwiają również równoczesne założenie więcej niż jednej sztuki odzieży, a także ułatwiają zakładanie małych koszulek z długimi rękawami. Gładkie wykończenie i duże wycięcia maksymalizują zdejmowanie/czyszczenie przy zakładaniu dużej odzieży, albo wielu sztuk, a pokryta gumą powierzchnia druku pomaga osiągnąć jakość druku. Palety Triple Play są dostępne w wielu rozmiarach i stylach.


Tru-Blu Ultra-Flat PalletsUltrapłaskie palety Tru-Blu to najbardziej płaskie palety dostępne na rynku. Każda z tych palet ma idealnie równą powierzchnię, z dokładnością do +/-0,254 mm [0,010”]. To 50% poprawy jakości w stosunku do innych palet, których powierzchnia może się wahać w granicach +/- 0,381 mm [0,15”] – lub więcej. W sytuacji ostrej konkurencji na rynku sitodruku, kiedy zlecenie bywa dyskwalifikowane przez niewielkie nawet odchylenia w jakości – palety Tru-Blu dają przewagę [wynikającą z perfekcji]. Ultrapłaskie i niezwykle stabilne, zapewniają najlepszą możliwą powierzchnię do zaawansowanej registracji kolorów. Palety Tru-Blu ustanawiają nowy standard wykonania palet.


Cap attachment Uniwersalne palety do czapeczek pozwalają na stabilne umieszczenie czapeczki na palecie, umożliwiające dokładny, precyzyjny druk. Palety można zamówić jako dodatkową opcję z karuzelą manualną M&R Chameleon, a także osobno.
© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone