Produkty do transferów sitodrukowych

Papiery transferowe

Papiery transferowe


Papier ze specjalnym silikonowym powleczeniem, które oferują wysoką stabilność wymiarową w trakcie całego procesu oraz zapewniają łatwe uwolnienie nadruku w trakcie przenoszenia i dedykowane wykończenie powierzchni nadruku.

W naszej ofercie znajdują się następujące papiery:

TEXIMAX CP-E80P
Gramatura 80g/m2; jednostronny; dedykowany do druku farbami plastizolowymi i wodnymi, może być także użyty do druku offsetowego; zrywany “na zimno”; wykończenie satynowe; kolor zielony; dostępny w formatach: B1, B3, B4.

TEXIMAX CP-E110BW “S”
Gramatura 111g/m2; jednostronny; dedykowany do druku farbami plastizolowymi i wodnymi, może być także użyty do druku offsetowego; zrywany “na zimno”; wykończenie satynowe; kolor jasno niebieski; dostępny w formatach: B1, B3, B4.Folia do transferów Bleher

Folia do transferów Bleher


Transferowa folia PET dwustronna, dwustronnie matowa, półprzezroczysta, peeling na gorąco, doskonały transfer atramentu nawet przy drobnych elementach.
Pakowana po 250 arkuszy, dostępna w rewelacyjnej cenie!

W ofercie dostępna również folia do druku klisz sitodrukowych. OPTIMONT IPF-HS dostępna jest w rolkach o różnej szerokości i grubości.

Produkty firmy Bleher posiadają certyfikat EcoPassport.Kleje do transferów

Kleje do transferów


Pończochy, stroje kąpielowe, odzież robocza – miękki, elastyczny lub odporny na pranie przemysłowe. Dysponujemy znakomitymi proszkami gorąco topliwymi do wszystkich zastosowań.

– TUBASSIST MELT F Najlepszy wybór w przypadku wysokich wymagań odnośnie adhezji oraz odporności na pranie.
– TUBASSIST SOFTMELT Do substratów wrażliwych na temperaturę; daje bardzo miękkie i elastyczne transfery.
– TUBASSIST ELASTOMELT 90 F Standardowy produkt o dobrych własnościach biegowych na urządzeniach do posypywania proszkami topliwymi. Proste i skuteczne usunięcie nadmiaru naniesionego proszku. Bardzo dobre trwałości już w niskich temperaturach transferowania.
– TUBASSIST ELASTOMELT 90 G Gruboziarnisty; do silnie absorbujących, teksturowanych substratów o dużej pojemności.
– TUBASSIST ELASTOMELT SI Do transferów na bazie elastomerów silikonowych jak ALPATRANS BOND; do wszystkich rodzajów włókien, miękkie i elastyczne transfery.© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone