Farby wodne Aquarius

Farby wodne Zodiac Aquarius

Farby wodne Zodiac Aquarius


Farby wodne Zodiac Aquarius zostały opracowane, aby sprostać wymaganiom konsumenta bez uszczerbku dla wydajności i trwałości nadruków są znakomitą alternatywą dla farb takich marek jak Virus, Matsui czy Magna. Linia tuszy wodnych Aquarius bez PVC zapewnia kompleksowy system farb o wysokiej zawartości cząstek stałych, miękkim chwycie, farb wywabowych, dodatków i efektów specjalnych. Każda linia produktów z gamy Aquarius jest wspierana przez system do generowania kolorów IMS Pantone i jest zgodna z PolyOne Zodiac Restricted Substance List (RSL), która gwarantuje, że każda formuła spełnia standardy zgodności głównych marek.

Korzyści:
– Kompletne portfolio farb wodnych
– Zawiera szeroką gamę farb do efektów specjalnych
– Uniwersalny system pigmentów
– Obsługiwane przez oprogramowanie IMS Formulation
– Zgodność marki z RSLAquarius Soft Base

Aquarius Soft Base


Jasne, żywe kolory i wyjątkowo miękkie w dotyku.

Baza Zodiac Aquarius jest przeznaczony do wykonywania miękkich nadruków na jasnych i białych dzianinach. Zaprojektowana z myślą o prostocie i łatwości użycia, można drukować mokre na mokre, nie wysycha na sicie – nawet przy drukowaniu na gęstych siatkach do 125 nici/cm.
Jasne kolory o doskonałej trwałości są osiągane dzięki naszym pigmentom wodnym Aquarius?.Aquarius Discharge

Aquarius Discharge


Miękkie, jaskrawe nadruki na bawełnie przystosowanej do farb wywabowych.

Systemy farb wywabowych Zodiac Aquarius służy do uzyskiwania żywych kolorów i jasnej, nieprzezroczystej bieli na bawełnie barwionej pigmentami podatnymi na wywab. Nadruki zachowają wrażenie miękkiego chwytu bez utraty jaskrawości kolorów projektu.

Pobierz kartę danych technicznych produktuAquarius High Solid

Aquarius High Solid


Trwałe i dobrze kryjące kolory

Seria o wysokiej zawartości części stałych zostały zaprojektowane tak, aby sprostać trwałości i wydajności spodziewanej przez marki odzieży sportowej. W połączeniu z farbą Aquarius Migration Stop minimalizuje możliwość wystąpienia migracji barwnika na podatnych podłożach.

Pobierz kartę danych technicznych produktuAquarius High Mesh

Aquarius High Mesh


Farby Zodiac Aquarius High Mesh zostały opracowane w celu uzyskania drobnych, tonalnych szczegółów i jasnych kolorów na ciemnych podłożach. Farby są stosowane w połączeniu z białym Aquarius White HS o wysokiej zawartości cząstek stałych lub systemem wywabowym Aquarius Discharge jako podkład celem uzyskania bardzo szczegółowych wydruków o doskonałej jakości i trwałości. Zodiac Aquarius High Mesh mogą być używane na gęstych matrycach – do 125nici/cm – i nie wysychają na siatce.Zodiac Aquarius Special Effects

Zodiac Aquarius Special Effects


Efekty specjalne Zodiac Aquarius to gotowe do użycia farby zaprojektowane w celu ulepszenia i zróżnicowania drukowanych projektów. Gama efektów specjalnych obejmuje elementy odblaskowe, perłowe i metaliczne, kruche, zamszowe oraz wiele innych. Używane w połączeniu ze standardowymi pigmentami wodnymi Aquarius ? pozwalają tchnąć życie w drukowane projekty.Skoncentrowane pigmenty PC

Skoncentrowane pigmenty PC


Uniwersalny zestaw pigmentów

Gama pigmentów Zodiac Aquarius obejmuje 15 wysoce skoncentrowanych kolorów. Asortyment jest kompatybilny ze wszystkimi bazami serii Aquarius w celu uproszczenia zarządzania zapasami i łatwości użytkowania. Pigmenty są zintegrowane z Zodiac Aquarius Ink Management System (IMS), który dostarcza receptury kolorów Pantone?.

Oprogramowanie do dopasowywania kolorów IMS 3.0: oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania kolorami.
Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do IMS 3.0.© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone