Technologia LED UVNazwa maszyny

Polish Onion 2

Wstępne informacje

Rozwój technologiczny diod LED UV pozwala na zastosowanie ich w dziedzinie druku sitodrukowego, zarówno tekstylnego jak i graficznego. Jednocześnie, dynamicznie rozwija się rynek farb UV, dostosowanych do powyższej technologii. Oferujemy Państwu całą technologię druku UV z wykorzystaniem naszych urządzeń i farb firmy Nazdar

Cechy

  • jednostka sterująca 1szt
  • lampy UV 3szt
  • długość fali promieniowania 395nm
  • moc promieniowania12W/cm
  • obszar suszenia jednej lampy 255mm
  • wymiar jednostki sterującej 400x320x160mm
  • zasilanie 230V, 1kW

Opis

Zestaw składa się z jednostki sterującej oraz trzech lamp. Lampy są wykonane w dwóch wersjach, do łączenia w szereg lub równolegle. Różnice wersji polegają na sposobie chłodzenia lamp, parametry elektryczne są takie same. Jednostka sterująca wyposażona jest w czujnik zbliżeniowy do automatycznego włączenia lamp.
Urządzenie może być wykorzystane na trzy sposoby:
1. jako flesz UV do suszenia tkanin, toreb, parasoli, papierów do transferu.
2. naświetlarka do sit.
3. tunel suszący UV
Technologia suszenia LED UV pozwala na skrócenie czasu suszenia, do ułamka sekund, a naświetlenie sita, kilku sekund. Efektem tego jest, np. możliwość suszenia w “locie” na karuzeli, między głowicami. Nie tracimy tym sposobem, głowicy gdzie normalnie znajduje się flesz.
Dodatkowym atutem jest oszczędność zużycia energii elektrycznej. Moc pobierana przez urządzenie – 1kW, jest wielokrotnie mniejsza od tradycyjnych, co przy krótszych czasach daje niesamowite oszczędności w rachunkach za prąd.
Do naszych urządzeń dedykujemy farby firmy Nazdar, specjalnie przystosowane do tej technologii.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone