Diamondback LNazwa maszyny

Diamondback L

Wstępne informacje

Atutami Diamondbacka L są kompaktowe wymiary i wyjątkowa szybkość druku na podłożu o małym formacie i metkach.

Cechy

  • do 6 kolorów
  • maksymalny obszar zadruku 35 x 28 cm [14 x 11”]
  • solidne rolki umożliwiające łatwe przemieszczanie maszyny na terenie zakładu

Opis

Diamondback L obejmuje maksymalny wymiar ramy 51 x 61 [20 x 24”] i maksymalny obszar zadruku 35 x 28 cm [14 x 11”]. Diamondback L jest wyjątkową maszyną, doskonałą dla pracowni manualnych o ograniczonej powierzchni, planujących przejście na druk automatyczny. Jednocześnie serwomechanizm o dużej szybkości i średnica 259 cm [8′ 6”] czynią go idealnym dla większych pracowni, zainteresowanych automatem która nie zajmuje dużo miejsca, ale przy tym nadaje się do druków nietypowych – na metkach, kieszeniach i niewielkich obszarach. Dzięki solidnym rolkom, Diamondbacka L można łatwo przemieszczać na terenie hali produkcyjnej – lub poza nią, kiedy nie jest używany. Możliwość druku z prędkością ponad 1000 cykli na godzinę czyni go najszybszą maszyną tekstylna w swojej kategorii.

Diamondback L jest dostępny w konfiguracji podstawowej i rozszerzonej. Obydwie obejmują automatyczny indekser o niespotykanej szybkości, stabilności i kontroli; pneumatycznie sterowane karetki drukujące; skalibrowaną regulację docisku rakla; oraz system trzypunktowego poziomowania palet z uchwytami szybkozwalniającymi. W standardzie mieszczą się także obrotowy panel kontrolny z ekranem dotykowym, beznarzędziowy lokalizator palety, beznarzędziowe szybkozwalniające uchwyty palet, mikroregistracja, skalibrowany i beznarzędziowy tylny regulator długości przesuwu, a także opatentowany program M&R Revolver Print Program, który automatycznie uruchamia poszczególne głowice w zaprogramowanej sekwencji i umożliwia wielokrotne podsuszanie bez straty pozycji druku.

Inne opcje to: centralnie regulowany off-contact, możliwość wielokrotnego przedruku, wielokrotny druk w górnej pozycji, wbudowana opcja autodiagnozy i dane dotyczące produkcji w czasie rzeczywistym. Do opcji w wersji rozszerzonej należą: pneumatyczne zaciski rakla/przedrakla z beznarzędziową regulacją kąta, pneumatyczne zaciski ramy, oraz pneumatyczną regulację docisku rakla ze skalą docisku.

Wielkość Diamondbacka L umożliwia wpasowanie go do większości hal produkcyjnych, szybkie tempo produkcji pozwala na szybki zwrot inwestycji [amortyzację?] , możliwość druku nietypowych projektów czyni go uzupełnieniem dla większych maszyn jesli chodzi o metki i projekty małego formatu, a mobilność sprawia że jest idealnym dodatkiem do niemal każdej drukarni.

© 2017 - Apla - Wszelkie prawa zastrzeżone